Kategórie
 
 
 
 
 

Lungo/Cappuccino 150ml šálka Ancap PALERMO s podšálkou

d´Ancap šálka vhodná na prípravu Lunga aj Cappuccina. Objem 150ml.
Kód produktu:0162
Výrobca:d´ANCAP
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena:: 6,08 € bez DPH
7,30 € s DPH

objem: 150ml

odporúčaný objem nápoja v šálke: 110 - 120 ml

výška: 5,8cm

Porcelán je základom pre chuť kávy. Ancap vyrába odolný živicový porcelán, s prímesou len tých najlepších materiálov. Kvalita použitých surovín garantuje pevný a obzvlášť silný porcelán vhodný pre každodenné profesionálne používanie.

Najmä dno šálky, zaoblené do tvaru vajca, je dôležité pre získanie a udržanie perfektnej peny.

Spoločnosť Ancap je jedným z popredných talianskych výrobcov porcelánu vysokej kvality, špecializovaného na kávu. Zakladateľ Giuseppe Boschini, renomovaný expert a znalec na trh s porcelánom a na porcelánový dekor, založil spoločnosť v roku 1964 v mene kvality a kreativity, 100% Made in Italy.

Ponúka širokú škálu šálok na espresso, cappuccino a ďalšie talianske kávové špeciality. Na vývoji nových tvarov spolupracujú profesionálni baristi a ich návrhy a požiadavky sú vždy starostlivo posúdené s cieľom získať čo najlepší výsledok na mnohých národných a medzinárodných súťažiach baristov.

Výnimočnosť porcelánu dodáva výberová kvalita surovín, spracovaná s nekonečnou starostlivosťou kvalifikovaného personálu, v kombinácii s modernými výrobnými technológiami. Výsledkom ostro sledovaného výrobného procesu je extrémne tvrdý, hutný, pevný bezpórovitý porcelán odolný voči teplotným šokom s najvyššou kvalitou, ktorý sa vypaľuje pri extrémnej teplote 1410°C, aby bolo zabezpečené optimálne spojenie a zlúčenie všetkých častí.

Celé dielo je zavŕšené elegantným dekorom v rafinovaných modeloch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia